| jerryboy a întrebat:

Salutati tuturor!
vreau sa descarc age of mytologi si nu reusesc nici cum sa descarc tot jocul numai demouri
cine stie sa lase un link
multumesc!

10 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Trimite-mi un mesaj si iti spun. Nu pot sa spun aici pentru ca o sa incalc regulile TPU.

| jerryboy explică (pentru selfie):

Nu pot sa trimit mesaj

| selfie a răspuns (pentru jerryboy):

Lasa ca iti trimit eu acum.

| jerryboy explică (pentru selfie):

Da

| selfie a răspuns (pentru jerryboy):

Da este raspunsul la ce ti-am scris prin mesaj? Nu poti raspunde acolo? Daca nu iti mai dau un mesaj si raspunzi aici.

| jerryboy explică (pentru selfie):

Da, este raspunsul la mesajul tau nu pot sa iti scriu pentru ca nunt novice sau nu mai stiu ce zice acolo

| jerryboy explică (pentru selfie):

Mersi mult, acum astept sa se descarce

| selfie a răspuns (pentru jerryboy):

Cu placerewinking Sa imi zici daca nu reusesti sa faci ceva.

| jerryboy explică (pentru selfie):

Ok

| jerryboy explică (pentru selfie):

Auzi dar n-am nimic de deschis cu daemond tools