| Xobe08 a întrebat:

Salute TPU!

Ma poate ajuta si pe mine cineva sa-mi zica daca la PS4 are acea carticica de internet pe care o cumperi din el ca sa poti sa joci jocuri multiplayer, stiu ca la Xbox One are asa ceva si se numeste "Xbox live" pentru un anumit interval de timp ca sa joci online. Va rog.

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Si la PS4 este la fel, platesti cam aceeasi suma de bani pe an respectiv 260 lei (in jur de), sau poti lua pe 3 luni.e mai convenabil asa pe 3 luni nu se simt banii. Sper ca te-am ajutat