| CrazyEditor a întrebat:

Salz! am o intrebare pentru. voi (TPU) : Cu ce sa inregistrez Full Hd ( 1080p )? ma refer la un recoreder de ecran! Vreau sa fac o serie de filme in minecraft si M.W.2 Dar nu stiu ce program/codec/convertor sa foosesc Spuneti-mi ce trebuie sa fac ( pas cu pas ) Ca sa inregistrez 1080p! ps : am Camtasia studio dar cam face Fitze la inregistratul vocii ( SE aude ca naiba )

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

E imposibil sa faci asta daca nu ai monitor Full HD (rezolutie 1920x1080). Daca ai, atunci merge cu orice recorder, gen hyper cam.

| CrazyEditor explică (pentru ionuutzuu):

Ionutz eu vreau sa intregistrez 1080p si fara lag! ce program si ce setari trebuie sa urmez?

1 răspuns: