| razvy99boy a întrebat:

Salz TPU [funda] joc metin2 pe un sura.lvl 30 acum si am o lata +9 asa vreau sa imi iau fms dar pentru sura la dueluri e mai buna paguba medie sau competenta [ROG cei care nu stiu sa nu raspunde]

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Buna daca esti sura BM neaparat iti trebuie fms cu pc mare daca esti AM trebuie cu pm mare pentru ca este ca waru corp se bazeaza pe lovituri de sabie si Bm se bazeaza pe skiluri gen spirt, sfera etc.

2 răspunsuri:
| aragon90 a răspuns:

Joaca alt metinrockstar are in sopuri arme kinguri otele iteme+9 toate peste 100

| N3cunoscuTu a răspuns:

Pai,la un sura BM ii trebuie asa:Inteligenta, semi-om, critic...Paguba medie ajuta in lupta PVM, iar Paguba competentei in lupta PVP.
Sper ca ti-am fost de ajutor.Baftahappy