| hiDDenBoY a întrebat:

Sambata mi-am luat castile Hama uRage xPlode si nu imi merge microfonul, aveti niste raspunsuri? crying
Funda... crying(((((((((((((((((((((((((((((((((((

2 răspunsuri:
| giliman a răspuns:

Deci
1. Intri in sound. ( presupun ca stii cum intri, Control Panel)
2.Selectezi "Recording"
3.Alegi microfonul de acolo.
4. Apesi pe el si intri in setarile lui.
5. Apesi "Advanced" si acolo selectezi 2 channel, 16 bit, 96000Hz (Studio Quality)
Iar in final presupun ca iti va merge. Am avut si eu Hama Urage si asa am facut. Funda?

| hiDDenBoY explică (pentru giliman):

Nu a mers sad
Am selectat FrontMic, doar pe ala mi-l da si am facut ce mi-ai zis tu, si tot nu se aude...