| valitzu2000 a întrebat:

Ce parere aveti despre castile Hama uRage xPlode Evo? M-ar interesa mai mult cat de bun este microfonul dar orice alta informatie este folositoare. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Sa nu exageram cu laudele ca asa isi ia toata lumea Hama. In primul rand, daca te intereseaza microfonul mai mult, cumpara unul separat ca-i mult mai bun. In al 2-lea rand, cumparand microfon separat, iti da posibilitatea sa cumperi o pereche de casti de la producatori consacrati in domeniu, chiar daca bugetul e mic.

| Sheldon a răspuns:

Foarte bune, recomand

| Antonescu13 a răspuns:

Te referi la modelul asta? http://bit.ly/1gWi0jR

Basul se aude foarte clar si abia se aude in exterior cand ti le pui pe cap!