| AjutorBossule a întrebat:

Am o problema cu castile Hama Urage Xplode: cand dau microfonul pe mut se aude un bazait sau un fasait foarte enervant (totusi vocea mea nu se mai aude). Aveti vreo idee cum as putea sa scap de bazait? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| iiRadu a răspuns:

Incearca sa le conectezi la un gadget daca se aude la fel de bazaind inseamna ca sau stricat membrana, dar daca doar la calculator se aude incearca sa dezinstalezi driverul si apoi instaleaza-l din nou. Sper sa te ajute fundita?