| adeadeqwe a întrebat:

Cine stie un metin care sa te dea de la lvl 70 sau 90 ma rog de la lvl mare care sa aiba la shopuri posedate arme legendare etc...

Răspuns Câştigător
| bogdanz04 a răspuns:

Sall uite aici unul: www.metin.tdlgaming.com/alcolicii/ Te da lvl 1 dar te duci la una judy si dai pe level si bani, dupa ce dai, o sa te scoata si cand te loghezi iar ai lvl 88, are kinguri in shop si costa 1kkk(pe cel sv nu ai cum sa te vaiti de bani), armuri si arme epice...etc

5 răspunsuri:
| adeadeqwe explică:

Inafara de hammer cred ca am peste 20 de conturi un joc in care sa ai king1 la magazin arme legendare si sa te dea de la lvl 99 macar

| OnW a răspuns:

Mt2 hammer

| Alexoiu_Alexandru_1998 a răspuns:

Cum descarc metin 2 hammer

| florinmare89 a răspuns (pentru Alexoiu_Alexandru_1998):

I naspa hammer apucate de appollo iti faci king usor si arem legendare si este in shop otel +9

| 5Card a răspuns (pentru florinmare89):

Metin2 European