| Quiz3r a întrebat:

Saut TPU, Va Rog Dati-mi Un ServeR De Metin2 Privat Cu Npc-Uri Descrieti-l Si Dati Si Linku-L! Dau Funda La Cele Mai Tari Si Mai Frumoase!

Răspuns Câştigător
| MareleD a răspuns:

Incearca Lunaris-Online scrie asta pe google si da pe primul fa-ti cont, si downloadeazal dar metinul e in limba franceza dar sunt pe server doar romani.
Distractie placuta!

4 răspunsuri:
| Th3H4ckerB0y a răspuns:

HammerMetin2 www.hammermt2.com e sv PvP cu tot ce-ti doresti in npc ai 2 kkk bani nu ai la ce folosi sau Lunaris-Online www.lunaris-online.org sv PvM si acolo faci bani destul de greu level usor si gasesti multe in Npc FUNDA!

| max12 a răspuns:

Mt united, mt2 oriental, mt guabina, mt2 gx scrii una din astea pe google si gasesti si siteul sunt sv private dar cel mai mult tias recomanda mt2 oriental bafta

| Quiz3r explică (pentru max12):

Va Rog Neaparat sa aiba NPC-de SKILL P nu uitati de link

| Quiz3r explică (pentru max12):

Va Rog Neaparat sa aiba NPC-de SKILL P nu uitati de link!