| EditionSex a întrebat:

Scuzati Categoria.Sall TPU. Spuneti-mi niste jocuri tari de pe magazin play pentru tableta.Dau funda celui cu cele mai fainute jocuri

Răspuns Câştigător
| cucos a răspuns:

Iti dau eu
(vad ca iti plac jocurile complexe asa ca uitele pe astea si sunt gratis)
shaowdon gun :deadzone(un shoother multiplayer in care poti sa te misti)
dead triger(un shoother cu zombie in care tot poti sa te misti si e fps)
gun bros/gun bros 2(tot un shoother rts in care poti sa te joci si multiplayer si poti sa gasesti chiar si tancuri)
osmos(esti o celula si trebuie sa mananci alte celule ca un fel de fish frenzy pentru tablete dar cu celule)
arcane legends(cel mai bun multiplayer pentru android)
real footbal 2013(un fel de fifa dar GRATIS)
hero factory brain atac(la fel ca gun bros)
survivalcraft(la fel ca minecraft pocket edition dar cu chesti noi, insa trebuie sa il platesti)
Aceste jocuri sunt cele mai tari de pe tableta mea sper ca te-am ajutat pa pa

2 răspunsuri:
| Perfecşăn a răspuns:

Pou,Temple Run, Angry Gran(Nu sunt sigura ca asa se numeste)...

| EditionSex explică (pentru Perfecşăn):

Astea le stiu vreau altceva nou