| DbetaX_3823 a întrebat:

Scuzati-ma, dar as vrea sa va intreb daca ma puteti ajuta prin a-mi spune din ce magazin pot lua The Sims 2:Seasons, din Constanta. Mersi pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| IonuT_1651 a răspuns:

Uite magazin nu stiu dar il poti cumpara de pe net la un pret mai mic cauta pe net si vine prin posta si cand mergi la posta dai banii si iti da pachetul, si eu am facut la fel ca am cautat cat timp am fost la mare si nu am gasit nici in constanta nici in TM. Funda?