| 19Mary19 a întrebat:

Se întâmplă ceva foarte ciudat pe aplicația Facebook din telefon. Pe orice profil intru, se trimite instantaneu cerere de prietenie. Am dezinstalat și reinstalat aplicația... La fel. Pe laptop și calculator nu se intampla acest lucru. A mai patit cineva asa ceva?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, e o problema stiuta si se lucreaza la ea.

| PolPo a răspuns:

Salut,daca cumva ai o alta aplicatie de socializare sincronizata cu Facebook, este posibil ca de aceea sa ai acest bug. Cred ca cel mai sigur sa rezolvi problema ar fi sa te deloghezi de pe toate dispozitivele și să te reloghezi. Succes! O zi frumoasă!