| Lauraaaa a întrebat:

Cum intru pe Facebook-ul cuiva (profil privat) fara sa ii dau cerere de prietenie?

9 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Nu poţi intra. Altfel, de ce se mai numeşte profil privat?

| oricine a răspuns:

Bineinteles ca daca este privat, nu il poti accesa!sad

| NobodyD a răspuns:

Daca profilu e privat nu prea ai sanse sa vezi cam multe despre persoana respectiva fara sa ii trimiti o cerere de prietenie straight face...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate nu poti vedea un profil privat fara sa trimiti cerere de prietenie. Eu asa stiu. Mai intreaba pe cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai daca ii stii id-ul si parola.Numai bine.

| Mallinutza a răspuns:

Nu poti.

| raluca13100 a răspuns:

Iti faci un alt profil cu alt nume si ii dai cerere de prietenie nestiind acel cineva ca esti tu!

| Turbatumarius a răspuns:

Nu merge, doar daca ii dai cerere!

| Spridon_Cristian-teodor_1998 a răspuns:

Care stie?