| batranu231 a întrebat:

Se joaca cineva Metin2 European sau orice server privat? Cum va faceti caracter bun? Nu conteaza rasa.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum sa-ti faci un caracter bun? Pai, conteaza si lvl. Dar conteaza si itemele. Itemele ti le faci in functie de rasa. Ar dura prea mult sa-ti spun ce trebuie la fiecare. Daca vrei mai precis, imi spui pentru ce rasa te intereseaza.

| batranu231 explică:

Pai pentru sura...dar spune-mi tu ce-ti pui pe iteme. De ex : pv 6000(sau cat e acolo pe server), etc.