| anonim_4396 a întrebat:

Se joacă cineva PUBG ca sa facem echipa din data de 16-17 april?
Atunci pentru că îmi cumpăr Ipad PRO si am un avantaj in joc cu 90 FPS.
Sau ce jocuri online va jucați de obicei pe Android si IOS?

12 răspunsuri:
| AlinTanase a răspuns:

Eu mă jucam pubg dar pe pc acum mă joc un joc numit Garena Free Fire si mitos.is și restul jocuri pe pc

| anonim_4396 explică (pentru AlinTanase):

Păi îmi pare ca putem juca si de pe platforme diferite PUBG, acum numai chef sa ai si sa nu iti pierzi neuronii într-un joc, in sens sa nu injuri, să fii om cu oamenii si animal cu animalele.

| AlinTanase a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu sunt tryharder eu m-am jucat pubg doar să văd cum este și să mă distrez nu să mă bată cineva (la joc) și să încep să înjur că nu se întâmplă nimic și înseamnă că acea persoană se pricepe și nu cred că este posibil că îm pubg pc ai geamuri și nu știu ce mai este că nu am mai jucat de 2 ani

| anonim_4396 explică (pentru AlinTanase):

Si tu esti la fel ca si mine, adica eu ma joc mai mult de plăcere si nu
neapărat să ajung acolo sus, si chiar daca ar fi sa ajung unde mi-am propus, nu as putea ajunge pana acolo fara prietenii pe care se presupune ca i-am înjurat, asa ca nu ii injur.
Dacă vrei din 17 aprilie ne putem juca, asta daca te apuci din nou.
Echipa noastră se va numi A╳A21, un nume original in PUBG.
Imi dai msj daca e, eventual ma bagi ca prieten pe TPU daca nu te deranjează.
Adio, deci, pe curând.

| AlinTanase a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca imi pot instala pubg mobile dar pe pc emulator cred. Am un cont de pubg mobile vechi pe care il imparteam cu un amic dar problema este ca nu o sa pot vorbi deca prin mesaje pe joc.

| anonim_4396 explică (pentru AlinTanase):

Nu e problemă, oricum in timpul jocului cel mai bine ar fi sa rămâi concentrat la pasii adversarului si sa nu fi perturbat de niste sunete străine.
Da, te mai gândești si tu pâna pe 17, mai joci câteva meciuri si daca vezi ca incepe sa iti placa iar, imi dai PM pe TPU.

| AlinTanase a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok acum am instalat pubg mobile dar pe pc, am vazut un tutorial si o sa incerc ma incalzesc putin la joc sa vad daca stiu sa fac macar un kill cu boti

| anonim_4396 explică (pentru AlinTanase):

Super fratele, distrează-te in viata, fă ce iti place ca maine vei fi hodorog batran si nu vei mai avea șansa asta atunci, iti va tremura mouse-ul in mana. Laughing.

| AlinTanase a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt așa bătrân și nu am probleme cu creierul sa pot acea parkingson

| anonim_4396 explică (pentru AlinTanase):

Dacă ești sănătos, și bătrân de ai fi si tot te-ai juca.
Nu cont varsta la mine.

| AlinTanase a răspuns (pentru anonim_4396):

Dc ar conta pentru cineva? Este discriminare si multi pot fi dati in judecata pentru ca au spus ca este copil cum mai spun unii

| anonim_4396 explică (pentru AlinTanase):

Macar noi stim sa ne distrăm, dar ei doar sa se oftice.