| AAnnonim a întrebat:

Se mai joaca warcraft pe Garena? ..am observat acum ceva timp ca nu mai mergea.dar nu stiu.probabil sa nu fi nimerit eu patch-ul bun.O parere ceva, idee? ..si daca nu mai functioneaza Garena cum se mai poate juca warcraft online?

3 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Warcraft III a ramas jocul meu preferat si inca iubesc sa-l joc cu prietenii sau cu random people.
Da, inca se mai poate juca pe Garena, cred ca nu ai nimerit tu patch-ul bun. Ultimul este 1.26a(altul nu mai apare).
Pentru ca si eu am observat ca nu se mai joaca lumea pe Garena, m-am schimbat pe ENT. Este un site care creaza o conexiune prin java cu calculatorul tau si te lasa sa accesezi LAN-ul lor. Adica, este un fel de Garena, doar ca fara program, doar pe browser. Intri pe site, alegi mapa pe care vrei sa o joci, intri in Warcraft, la LAN si vezi mapele. Daca vrei mai multe detalii te pot ajuta. happy Doar sa imi lasi un mesaj aici si iti explic mai pe larg.
Succes!

| Svarlefus_Ionut_Lucian_1999 a răspuns (pentru ksuper31):

Salut eu il joc si acum insa cam greu cu un program vpn si pana ce gasesc conexiunea potrivita ma apuca draci ma poti ajuta cu o sugestie ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, Anonim!
Da, se mai joaca Warcraft III pe Garena dar trebuie sa gasesti un client de WIII bun, ultima data am jucat DotA acum 3 saptamani. Mult succes! (iti recomand sa intri pe garena la roomul cu warcraft si intreaba jucatorii de unde poti descarca un client bun)