| CroniX a întrebat:

Se merita sa cumperi unitate pc la mana a doua de pe internet? Daca da sa-mi recomandati un site, unde pot verifica pachetu!

Răspuns Câştigător
| LaccboGaming a răspuns:

Merita si nu ai de ce sa dai verificare pachet cauta prin orasul tau pentru nu a lua teapa cauta pe olx.ro

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Da, dar nu de-aiurea. Vezi pcmadd.com, sau altii de genul. FIrma serioasa, importa, verifica, repara, vind si licente refurbished de Windows, foarte ieftine.

| ketchuppw a răspuns:

Sa cumperi un pc deja asamblat nu merita, dar pe piemerita(de ex cumperi o placa video la mana a 2-a).Olx e cel mai bun site, dar ca sa eviti teparii intalneste-te fata-n fata cu vanzatorul.