| Lecaalex123 a întrebat:

Se merita sa iau un s6 edge la mana a doua cu dungă roz? Sau ce tel la mana a doua la 500 lei îmi recomandați?

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu recomand telefoane la mana a doua. Oricare poate avea defecte. Telefonul e bine sa ti-l iei nou.

| Bogdan70001 a răspuns:

Xiaomi Redmi 4X, este la fel de bun ca un S6.nu la fel de frumos intr-adevar, dar tot bun, si la 500 lei il iei si fara defecte

| Începătorul988 a răspuns:

Samsung a5 2016. Foarte frumos, si la performante e asemanator cu s6 plus.