| Costiiiii a întrebat:

Se merita sa dai Ps2 cu 7 jocuri, 2 manete, cablurile de conectare si inarcare, 2 carduri de 8MB pentru 200lei?

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu se merita, se merita daca il dai cu 350 lei

| Reznov a răspuns:

Frate nu il da! Nu merita, NIMEINI nu se mai joaca pe ps2! Pastreazal ca amintire.Si alea 7 jocuri pot sa te mai joci cand te ia plictiseala.(MI SE PARE CA POTI JUCA UNELE JOCURI DE PS2 PE PS3).Apropo de ps2 pe 200 de lei.Un joc costa in jur de 250 lei.Deci o consola mai eftina decat un joc?

| 4kDaY a răspuns:

Logic ca nu