| AlexMan78 a întrebat:

Salut,as avea o intrebare.As vrea sa vand un ps2, cu 2 manete, 2 carduri de memorie,cablurile necesare, modat, 5 jocuri originale si 13 puse de mine pe DVD, dar un prieten mi-a spus ca nu sa-r merita mai mult de 200-250 lei.Dar nu inteleg de ce adica totusi eu zic ca sar merita macar 340 lei, voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Daca pui peste 200-250 lei pretul nu o sa cumpere nimeni. Asa poti sa pui si 10000 lei pret, dar sa nu te astepti sa cumpere cineva...