| Regedesubmunte a întrebat:

Se poate băga cod pe Steam CS 1.6?, Aică permite Steam cod?

5 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Cod adica un hack? Daca da, atunci nu, iei vac.

| okkapi a răspuns:

Teoretic nu poti sa iti bagi din cauza sistemului de securitate, insa nu e foarte bun daca faci rost de un cod premium. Cu toate astea nu e recomandat sa joci cu asa ceva deoarece chiar daca scapi de VAC pe cs 1.6 poti juca dor pe serverele comunitatii si acolo tot iti iei ban de la admin si poate iti face unu slowhack si sa vezi tu atunci. happy

| Jager a răspuns (pentru okkapi):

Nu poate scapa de VAC.

| okkapi a răspuns (pentru Jager):

Am vazut unii cu steam on pe 1.6 care foloseau coduri si nu au patit nimic.

| Jager a răspuns (pentru okkapi):

Pe moment