| Ciprian_Enache_1968 a întrebat:

Se poate juca gta 5 pe telefon?
Daca da, datimi si mie un link de unde pot sa il descarc.

Dau funda doar daca merge jocul

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Inca nu a aparut GTA 5 pe telefon android si nici pe iOS. A aparut pentru PS4 si atat. Pentru pc nu a aparut inca, si pentru telefon nici GTA 4 nu a aparut. Poate in cativa ani (6-7) va aparea si pentru telefon. Pana mai trece timpul, poti cumpara GTA 3, GTA Vice City si GTA SA. Funda?

| SpikeSpigel a răspuns (pentru YoChriss):

A aparut doar pe PS3/Xbox 360 Mai dureaza un an pana iese si pe ps4 si pe xbox one, inclusiv PC

| YoChriss a răspuns (pentru SpikeSpigel):

Stiu si eu... citeste intrebarea ca spune despre telefon!

5 răspunsuri:
| SpikeSpigel a răspuns:

Pe telefon ma? Nici nu e aparut pe PC si tu deja vrei pe telefon? Unde naiba ai mai auzit asta? La live-ul lui tiranianu? Daca da, glumea doar. Dabia e aparut GTA SA pe telefoane

| Sebastian_Dascalu_1998 a răspuns:

Dc sa il cumeri cand poti sa il descarc gratis si gat 3, san andreas, vice city pe android este programul mobogende de descarcat gratis iar pe ios vshared

| Ciprian_Enache_1968 explică:

Aveti dreptate, am luat gta III si merge.
Am luat si minecraft pe versiunea 0.8.1

Aveti idee daca exista si versiuni mai mari
Multumesc anticipat