| ionu0k9 a întrebat:

Se pote juca bomberman online cu prieteni pe ceva server sau saut daca da va rog sa dati si lingul dau funda 100%.

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Joculetul Atomic Bomberman puteai sa il joci asa, dar merge doar pe windows xp(daca ai protocolul ipx instalat), se poate instala si pentru vista/7 dar e mai urat. Dupa aceea te conectai la cineva prin teamviewer cu optiunea VPN, si puteai juca cu el.

| FrostByte a răspuns:

Http://bmoworld.com/ Bomberman Online International - Acu 2 ani cand am jucat eu erau ceva probleme cu lagul, poate acum s-a rezolvat. Distractie placuta.

| grosumira a răspuns:

Salut! bomberman nu se poate juca de pe un calculator pe altul fiind online! eu am incercat! si nu merge decat daca aceea persoana este langa tine si atunci va puteti juca cand sunteti unul aproape de celalalt!