| Toshima a întrebat:

Ce parere aveti despre fenomenele astea stranii? Fa infioara cand auziti de ele?

15 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ălea la care ne strângeam mulți vara sâmbătă noaptea și râdeam de ne prăpădeam la cât de regizate sunt?

| MMihai a răspuns:

Despre ce vorbești?
Care sunt aceste „ fenomenele astea stranii "?

| Dumnezău a răspuns:

-nu exista fantome
-posedarea demonica e un cover-up folosit de religie pentru a desemna schizofrenia
-Wicca e o religie
-satanistii nu isi invoca stapanul noaptea in cimitir

Your argument, sir, is invalid.

| Wehrmacht a răspuns:

Mah astea cred ca au legatura si cu biserica...incearca sa sperie lumea cu demonii ca sa mai produca profit la biserica.

| barbattttt a răspuns:

Pe mine nu ma sperie nimic...

| Inferno a răspuns:

Sut grozave si imi plac, dar tot odata ma si sperie.

| Minks a răspuns:

Mai mult ma infioara rautatea fiintei umane. Asta reprezinta un adevarat pericol, nu fantomite ratacite care nu gasesc drumul spre "lumea de dincolo".

| Danyelusha a răspuns:

Da... si de asta nici nu vreau sa aud de ele. Cand cineva imi povesteste ceva de genu' asta ma tot gandesca colo si nu-mi place.

| ANAHsneaman a răspuns:

Eu cred in ele dar nu mi s-a intamplat nimic de genu

Răspuns utilizator avertizat
| Toshima explică:

Eu am avut experiente si nu va doresc asta...

| Toshima explică:

Adica fantome,aparitii neasteptte,noapte,cimitir,demon, darqu, morti...

| frei a răspuns:

Da-mi un email pe privat si iti spun adevarul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reprezinta, pentru mine, o metoda de a face bani si un subiect de filme gen The Unborn sau carti la fel. Mie-mi plac, chiar daca nu cred in ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o seara, doi baieti au pus pariu ca unul din ei nu are curaj sa bage o coaja de paine in gura unui cal mort de langa gardul tintirimului.si pe la 12 noaptea cand se chinuia ala sa bace coltucul de paine in gura harmasarului mort, se aude; nu mananc ma.nu mananac.asta arunca painea si o taie la fuga.calul nu avea mandibula.era ca un excavator.da in tufis era un alt tip care a vorgit in locu calului.m-am infiorat foarte tare.ma ia cu frig.cal mort, paine.cimitir wawwww.