| 1597532468 a întrebat:

Si mai am o intrebare tot legata de temnita, la gladiatus desigur :Tine minte ca gladiatorul tau trebuie sa fie echipat Modul Temnita, altfel vei lupta neechipat...cum adica care sunt echipamentele pentru temnita? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Noname69 a răspuns:

Trebuie sa ai lvl 10 ca sa te duci la temnita si cand ai lvl 10 cand dai privire generala ai omul tau si in dreapta acolo poti sa-ti alegi si omul de temnita si trebuie sa-l echipezi si trebuie sa-ti cumperi si mercenari...