| boy777 a întrebat:

Hi! joc gladiatus sunt level 33 si cand dau la >pustnicOnoarea ta nu este indeajuns pentru tine? Vrei sa fi apreciat si in alte >tari?Germania si selectez calatorie imi zice Solicitarea de aprobare pentru calatoria "27 gf MMIII" va fi eliberata doar dupa ce te vei proba in temnita "Pestera Intrigei Intunecate". Dupa aceea va fi decis daca esti sau nu pregatit indeajuns pentru aprobarea calatoriei. deci trebuie sa fac ceva misiune in temnita sau ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie intai sa faci temnita pestera intregii intunecate din Italia

| MihAiTzA113 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da trebuie terminata temnita

7 răspunsuri:
| ionnelu a răspuns:

Trebuie sa te lasi.

| Rapper96 a răspuns:

Trebuie sa omori seful din pestera respectiva

| Prezidentul a răspuns:

Da, si eu ma joc gladiatus, imi apare acelasi lucru dpar ca cu "Pestera Dragonului"...Pe ce sv esti?

| Prezidentul a răspuns:

In loc de "dpar" am vrut sa zic doar (mai sus)

| MihAiTzA113 a răspuns:

Trebuie sa castigi temnita

| Nistor_Marian_1997 a răspuns:

Trebuie sa termini temnita din Pestera apoi poti s mergi in Germania.dar cu noul update trebuie sa faci nivel 40 ca sa mergi in Germania dar iti recomand africa faci mai mult gold