| Cataclismo96 a întrebat:

Slaut TPU am si eu o problema cu jocul nfs the run.Cand vreau sa intru in joc imi zice "the procedure entry piont GetCurrentProcessorNumber could net be located in the dynamic link library KERNEL32.dll."deci ce pot sa fac ajutati-man! dau funda!

10 răspunsuri:
| interactiv1 a răspuns:

Sall.....Cautal in computer sau daca nu scoate-l de pe siteul acesta si pune-l in mapa unde sa instalat joaca http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? kernel32

| Cataclismo96 explică (pentru interactiv1):

Ma da de unde il downloadez
?

| Cataclismo96 explică (pentru interactiv1):

Ma l-am downloadat si imi cere la fel

| Cataclismo96 explică (pentru interactiv1):

Am downloadat kernel32.dll si cand vreau sa intru imi cere tot aceiasi treba ce trebuie sa fac. poate ma ajuti daca ai team viewer ca sa til dau sa te uiti tu.

| interactiv1 a răspuns (pentru Cataclismo96):

Ok.....ai skype?

| interactiv1 a răspuns (pentru Cataclismo96):

Ma scoate zip arhiva si apoi copiaza acest file kernel32.dll in mapa cu joaca! DAR SCOATEL DIN ARHIVA

| interactiv1 a răspuns (pentru interactiv1):

Ma scoate zip arhiva si apoi copiaza acest file kernel32.dll in mapa cu joaca! DAR SCOATEL DIN ARHIVA!

| Cataclismo96 explică (pentru interactiv1):

Ma l-am scos am dat extracte here si l-am pun unde am instalat jocu si nu imi merge

| interactiv1 a răspuns (pentru Cataclismo96):

Caracteristicile jocului corespund cu a tale?

| Cataclismo96 explică (pentru interactiv1):

Da.ma poti ajuta ca sa stiu sa ma ajute altcineva?