| ReDoNe2910 a întrebat:

Cum se Numeste Acel Need For Speed Most Wanted in care ai un BMW porocaliu la shop si poti sa-ti tunezi masinca ca cea a de politie sau ce este? va Rog!

Răspuns Câştigător
| DarkAndDreary a răspuns:

Oh. Most Wanted cu 100% savegame.

6 răspunsuri:
| DarkAndDreary a răspuns:

Ce vrei sa spui? Reformuleaza intrebarea.

| ReDoNe2910 explică (pentru DarkAndDreary):

Deci 1.Eu mai de mult cam acum vreo 1 an am avut un NFS Most Wanted in care la magazinul de Masini avea masinile de politie si multe altele dar nu mai tin minte ce versiune era ca nu e nici Black Edition si nici Unique

| DarkAndDreary a răspuns (pentru ReDoNe2910):

Mai e NFS Most Wanted 2012. Dar nu-mi amintesc sa fi avut masini de politie.
Esti sigur ca e Most Wanted ce ai jucat?

| ReDoNe2910 explică (pentru DarkAndDreary):

Da ma La Shop puteai cumpara temp350 si mai era si un BMW portocaliu si nu e 2012

| ReDoNe2910 explică (pentru DarkAndDreary):

Ala este? Multumesc!

| ReDoNe2910 explică (pentru DarkAndDreary):

Mda. nu merge alea sunt salvari eu ma refer sa fac cariera de la 0%

| DarkAndDreary a răspuns (pentru ReDoNe2910):

Oh. Most Wanted cu 100% savegame.