| Anonim53220 a întrebat:

Slautare! Cand eram mic, probabil acum 10 ani ma jucam pe calculator un joc, nu mai stiu cum se numea dar va spun despre el.
In joc erai un soricel (parca) albastru deschis iar scopul tau era sa iei niste banuti sau ceva de genul ca sa treci nivelul...erau tot felul de piedici, creaturi care veneau dupa tine sau care se plimbau.Stiu ca era si o mumie in joc de aia imi aduc aminte sigur...
Deci tu incepeai pe o mapă si te urcai pe scari si treceai pe funii, te invarteai pe acolo pana luai toti banii.
As vrea sa il joc de dragul copilăriei happy

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Soricelul sa fie ariciul Sonic?
https://www.youtube.com/watch?v=WxMskhDXLYg

| Anonim53220 explică (pentru Simpatic):

Nu? nu sunt chiar asa redus, stiu cine ii sonic...

| Simpatic a răspuns (pentru Anonim53220):

N-am spus-o cu rautate, ai zis ca nu esti sigur de acel soricel iar cel mai cunoscut personaj albastru sonic este.
n-am nimerit ceea ce cauti, e altceva.

| Anonim53220 explică (pentru Simpatic):

Nici eu nu am spus-o cu rautate happy daca puneam un emoji parea altcumva probabil big grin

| Simpatic a răspuns (pentru Anonim53220):

Probabil, spor in gasirea soricelului happy