| EDGE_3904 a întrebat:

Slut mi-am facut un cont yahoo pe un calculator si as dori sa stiu daca mias crea un alt cont tot de yahoo de pe acelasi calculator sar sterge primul cont? dau funda.

Răspuns Câştigător
| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Buna
poti sa iti faci cate conturi vrei nu se sterge nimic

1 răspuns:
| mafiotuXXL a răspuns:

Auzii potii sa itii facii 10000 de conturii ca nu are nimic sorameaa si-a facutt laa id-urii de messengerr cred ca vreo 30 de conturii potii sa itii faciiwinking si nu til stergee pe primuu si euu amm 4 sau 5 idiurii da numa pe unu il folosesccwinking