| CapraSexy a întrebat:

Se poate sterge un cont de yahoo?

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Va e greu sa dati un link omului... cei drept nici el nu a cerut, ma rog ea, ca-i o capra si sexy pe deasupra! :))

da se poate sterge, teorectic practic din cate am observat doar se dezactiveaza. Am vrut eu sa-l sterg si a scris sa nu intru 3 luni pe el si se va sterge definitiv si am incercat dupa un an sau mai mult si surpriza inca a functionat si am intrat pe acel id.

http://solutiipc.ro/sterge-cont-yahoo/

| CapraSexy explică (pentru DenisIonut01):

El, ma, el. N-ai mai auzit capre masculine? laughing

| DenisIonut01 a răspuns (pentru CapraSexy):

Nu. Ala se numeste Țap

| CapraSexy explică (pentru DenisIonut01):

Nu, deja e prea masculin.
Hmm, ar fi o idee sa zic ca-s fata..hehe, cati gay o sa prind. devil

| DenisIonut01 a răspuns (pentru CapraSexy):

Cum adica sa zici ca esti fata si prinzi gay? daca spui ca esti fata atragi baieti nu gay. nu esti normal

| CapraSexy explică (pentru DenisIonut01):

N-ai inteles.
Zic ca sunt fata dar de fapt sunt baiat.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru CapraSexy):

Pai da si daca e gay nu se uita la o fata asa ca nu ai cum sa-l atragi. gandeste logic

| CapraSexy explică (pentru DenisIonut01):

Eee, las' ca-i atrag cu bani.

| DenisIonut01 a răspuns (pentru CapraSexy):

Aoleu,ma mie mi si teama de tine... are u gay? :O, ai o capra la poza ce nu ma mir sa fi si zoofil!

| CapraSexy explică (pentru DenisIonut01):

Taci ma xa-s bani falsi.
Nu-s gay ca-s fata. *ba, nu la asta ca asta stie planul*

| DenisIonut01 a răspuns (pentru CapraSexy):

" Zic ca sunt fata dar de fapt sunt baiat." "Nu-s gay ca-s fata." hotareste-te esti fata sau baiat?

13 răspunsuri:
| DenisaKarolina a răspuns:

Da, bineinteles.happy

| CapraSexy explică (pentru DenisaKarolina):

A, perfect, deci cand se termina suspendarea pe celalalt cont pot sa scap de asta...da' nu stiu cum. straight face *mi-e rusine sad *

| jasmine16 a răspuns (pentru CapraSexy):

Cauta pe youtube sunt multe tutoriale care iti explica totul pas cu pas, pentru ca e mai complicat si e mult de scris ca sa iti explice cineva in scris.winking