| D33jayDany a întrebat:

Spuneti-mi cineva care foloseste Linux - Ubuntu 12.10 ce parere are despre el?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Exista multe altele mai bune, desi nici Ubuntu nu e de lepadat. Pe ce configuratie vrei sa il pui?

| D33jayDany explică (pentru KodrutZ):

1gb ram 128 video 2.4 ghz Intel

| KodrutZ a răspuns (pentru D33jayDany):

A, Intel vechitura? Pai oricum, configuratia e OK, cel mai simplu ar fi sa iei si sa te joci cu macar 5-6 distributii majore si sa vezi cu care te intelegi mai bine. Uite, punct de plecare - http://distrowatch.com/dwres.php?resource=major