| TheBass a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri gen RPG sau Shooter (ex.Max Payne 3 sau Spec Ops The Line)!

Răspuns Câştigător
| kalibra21 a răspuns:

Jocurile FPS(first person shooter) se intampla sa fie preferatele mele. iata cateva pe care le joc din cand in cand, in functie de timpul liber: Counter Strike Source, Sniper Elite(un joc foarte calumea daca iti place sa fii in pielea unui lunetist), Call Of Duty Modern Warfare 3(mai bine incepi cu 1, apoi 2 si 3 ca sa intelegi povestea, oarecum 3 e continuarea la 2 si 2 continuare la 1), Call Of Duty Black Ops, Battlefield Bad Company 2, Sniper Ghost Warrior(un joc foarte bun, tot ca lunetist joci mai mult..este foarte bun si acesta) si cam atat momentan...astept sa apara CS Global Offensive acusi in August big grin
Sper ca ti-a fost de ajutor raspunsul meu, spor la jocwinking

| TheBass explică (pentru kalibra21):

Deja Le-am Jucat Pe toate + Si Sniper Elite 2! Orcum Mersi de lista.

2 răspunsuri:
| pesada a răspuns:

F.E.A.R 3 -mortal joc, merita
Precursors, renegade x, RIFT(votat rpg-ul 2011) dota 1 sau 2, dark souls, battlefield 3, mass effect 3, metro:last light, bioshock, far cry 3
uitate la trailere pe youtube

P.S. Fear 3 merita toti baniwinking