| cosmin11 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste aplicati de pe android
cum ar fi muzica arta fitnes jocuri si aplicati

Răspuns Câştigător
| IulianDornianu61 a răspuns:

Genial... ce sa mai zic....angry birds. foarte originala recomandare, un joc foarte inovator cu grafici uimitoare si gameplay complex nu?

2 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

La Jocuri iti recomand angry birds sau fruit ninja sunt destul de frumoase dar daca nu te intereseaza uitate prin app store acolo vezi gasi toate aplicatile si jocurile de pe androidwinking

| IulianDornianu61 a răspuns (pentru LuciWv):

Genial... ce sa mai zic....angry birds. foarte originala recomandare, un joc foarte inovator cu grafici uimitoare si gameplay complex nu?

| LuciWv a răspuns:

Auzi android nu se compara cu un PC daca vrei jocuri cu grafica buna joaca GTA IV pe PC