| Ghita2005 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri faine pentru pc meu:
Proccesor: i3(2,3 GHz)
RAM:4 GB
System pe 32x biti
Placa video:ATI Mobility Radeon HD 5400 Series
Gaming graphics:3D
URGENT

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Incearca gta 4, s-ar putea sa-ti mearga pe la minim-mediu destul de ok, cred ca ai placa video integrata, poti incerca flatout 2, 3, sims 4, far cry 1, poate-ti merge 2, de cat este placa video? am o gramada de jocuri pe care le joc pe i5 2.7 dual 4 RAM, win 7 x64, nVIDIA geforce 840m 2 GB, joc astea toate la maxim [in afara de minecraft, wot, beamng si war thunder, pe astea le joc la mediu ] fara nici o problema: http://i.imgur.com/9HFSKyl.jpg

| Olteanu_Gabriela_2000 a răspuns:

Stich Hero, Subway Serfers, temple Run, Dodle Jump! Sper sa te ajute!

| ZagoLeeZ a răspuns:

Iti recomand Far Cry:Blood Dragon, Call of duty 4 Moder Warfare, Gta 4, Outlast etc.(funda?)