| bzzzzz a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri online gratis in afara de counter strike dar sa fie si misto FUNDA!

7 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Te referi la jocurile multiplayer nu?
Counter-Strike e un joc pc dar ai posibilitatea de a juca si "online" (in sensul ca multiplayer)

Ar mai fi:

-Call Of Duty 4
-Fifa (07-11)
-Age Of Empire 2/3
-Army Men RTS
-Borderlands
-Dawn Of War
-Empire Earth 2
-Men Of War
-Quake 2
-Rome Total War
-SWAT 4
-Strong Hold Crusader
-Terraria
-Warcraft 3
-etc.

Majoritatea jocurilor de mai sus merg jucate foarte simplu cu un program numit "GameRanger"

Bafta si numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| Noxed a răspuns:

Uncrhated3,PrototyperGtaIV,GtaEflc,Cal of duty 4, delta force3, The godfather2, JustCause2, SWAT4, Quake3, X-men Origins Wolverine, ZenoClash, Alan Wake's American Nightmare

| bzzzzz explică (pentru Noxed):

Ceva cu tiruri vreau, sunt cu tiruri online?

| Noxed a răspuns (pentru bzzzzz):

Euro Truck Simulator, German Truck, Simulator

| Noxed a răspuns:

Global Agenda, Metin2Ro,Batlefiled3,Gta samp