| Anonim1842 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog ce inseamna discount code pentru g2a vreau sa imi cumpar csgo si nu stiu de ala discount code ce sa scriu.Primu are funda care aduce o explicatie ceva un ajutor.

Răspuns Câştigător
| Panzer1945 a răspuns:

Cateodata, producatorii jocului, ofera la promotie niste dicounturi, reducere de preturi la joc. Te inregistrezi pe pagina lor oficiala si astepti o reducere de pret.

2 răspunsuri:
| Panzer1945 a răspuns:

Primesti o reducere de pret

| Panzer1945 a răspuns:

Asta in cazul in care ai acel discount code. Dacu nu, platesti pretul intreg