| anonim_4396 a întrebat:

Spunetiva parerea :Care este cel mai smecher telefon in afara de blackberry si iphone

3 răspunsuri:
| 230295 a răspuns:

Sfatul meu este Samsung galaxy s5800 e suuuper asta vreau sa mi-l iau eu acum sau daca nu Samsung galaxy s5830 si asta este frumos:*

| anonimTPU007 a răspuns:

Mie imi place smsung galaxy s2, dar mai sunt bune si LG optimus black si Sony Ericsson xperiabig grin

| Atena1999 a răspuns:

Mie imi place mult Samsung galaxy s2, are design-ul ca la iphone numa ca e mai ieftin...