| Dudiix a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre iPhone sau BlackBerry? dau funda.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iphone.

| Dash a răspuns:

BlackBerry all the way!

| Raraa a răspuns:

In funcție de cum vrei sa platesti poti sa iti iei un Blackberry care poate costa pana la 18 milioane sau 680 de lei cu abonament.Nu știu cum este un Blackberry,dar iti sugerez sa cumperi un IPhone,ca deși este mai scump, este cu mult mai bun, un IPhone poate costa 27 de milioane cu 16 giga si 32 de milioane cu 32 giga.Ca ceva in plus,eu acum sunt pe net la un IPhone,o grămadă de oameni, din o grămadă de tari au iPhone, deci este mai bun. Tine minte:"Cu cât este mai scump cu atât mai bun.Deci IPhone! Funda?

| zbye a răspuns:

Iphone.

| KaRtEdInBrAnZa a răspuns:

Iphone