| xr3Belx a întrebat:

Stie cineva ce este mai tare?: GTA san andreas Tokyo Drift sau SA-MP? si trebuie sa fac vreun cont? mersi

2 răspunsuri:
| sarrabarbiedoll a răspuns:

GTA san andreas e super tare nu trebuie sa-ti faci cont cred ca nu am mai intrat si e super poti sa te urci in motociclete in masini in carucior poti sa bati te urmareste politia daca bati si mai poti sa te arunci dupa cladiri e super

| xr3Belx explică (pentru sarrabarbiedoll):

Ba fraiere eu vreau gta multiplayer stiu si eu cum e san andreaslaughing))