| nomad14 a întrebat:

Stie cineva cum e cu bidmania? Ati castiga o licitatie, pentru ca as vrea sa investesc si eu, poate castig? Multumesc, scuze de categorie sper sa fie buna!

1 răspuns:
| pcristu a răspuns:

E super teapa! am licitatde doua ori. prima am dat clic in sec 1 si nu mi l-a luat desi faceam acea de o jumatate de ora. nu a fost lipsa de sincronizare. azi am licitat iar pentru un ceas care in final s-a vandut cu peste 27 ron. l-a castigat cineva care cred ca a bagat in el mult mai mult decat costa. e teapa! feriti-va!