| Adrii002 a întrebat:

Pentru cei ce joaca Howrse! Am incercat sa castig diamante prin ofertele asociatiilor( Le gasiti la pagina permise, jos) dar nu merge. Adica sunt mai multe oferte, si la una scrie ca diamantele se pot castiga, dand like la o pagina de facebook. Am dat, si nimic! Cine ma poate ajuta? Dau funda:* Scuze de categorie

1 răspuns:
| LiveStrongNow a răspuns:

Pai, da la contul meu, Contctati-ne, da-le un mesaj cu problema si o rezolva cat ai clipi. Am patit si eu asa, dar am reusit