| ana290 a întrebat:

Stie cineva cum sa dau comanta pe i.ntere.st si daca se plateste? Daca ati dat comanda in cate zile a venit coletul?

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Simplu. Mergi pe site si urmaresti instructiunile.

De platit sunt ramburs sau pe net.

Nu am auzit pe nimeni sa dea gratis happy

| ana290 explică (pentru cristimihailov):

Am citit pe wattpad ca le castigi premi daca faci un anumit puntaj. Nu arata nici un buton pentru a cumpara.

| ana290 explică (pentru cristimihailov):

Am citit pe wattpad ca le castigi premi daca faci un anumit puntaj. Nu arata nici un buton pentru a cumpara

| YuiHaruna a răspuns:

Nu se plateste nimic si da se poate face coomanda si in Romania si comanda vine in 10-15 zile cu avionul(air mail) si in jur de o luna cu trenul (parcel post) sper ca te-am ajutat.