| anonim_4396 a întrebat:

Eu am facut o comanda si expeditorul mi-a trimis awb, stie cineva in cate zile se duce curierul de la fan sa ia coletul?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand se da comanda se ridica la data si ora specificate de cel ce o da. Tu o primesti la o zi sau doua dupa plecarea ei. Majoritatea comenzilor mele vin din Bucuresti sau zona adiacenta. Am avut care a facut si 3 zile dar ieri dimineata am dat o comanda si astazi am primit coletul.

regis
| regis a răspuns:

In aceeasi zi, iar a doua zi se livrează.

| Eduaardfwcfsgwbsb a răspuns (pentru regis):

Păi da dar mi e mi-a trimis awb si inca nu s-a intamplat nimic

| regis a răspuns (pentru Eduaardfwcfsgwbsb):

Introdu aici numarul de AWB:

https://www.fancourier.ro/awb-tracking/