| iulia745 a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun programel, ceva, care sa imi ruleze imaginile pe desktop consecutiv?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Gresesti! Screensaverul este imaginea care se suprapune peste background cand computerul este in standbay. Ceea ce vrea fata sta este un program care sa schimbe backgroundul.

| iulia745 explică:

Vroiam sa imi apara pe desktop in timp ce folosesc calculatorul; screensaver-ul stiu si eu sa il folosesc.

| iulia745 explică:

Crede-ma stiu foarte bine sa ma exprim, am spus "pe desktop" nu "ca screensaver". Poate ar trebui sa citesti tu mai atent(?).