| AnonimulCareVreaSaRamanaAnonim a întrebat:

Stie cineva daca procesorul asta e compatibil cu placa mea de baza? Placa de baza "Lenovo Rev. V1.0" iar procesorul "Procesor Intel Pentium Core 2 Duo E6550, 2.33GHz, Socket LGA775, FSB 1333 MHz, 4 MB Cache, 65 nm".

Răspuns Câştigător
| ZetZ a răspuns:

Da e compatibil, Lenovo Rev. V1.0 Are socket LGA775, cand socket-ul e LGA e compatibil cu procesoare Intel, Daca socket-ul la placa de baza e AM atunci merg doar cele AMD. Poti sa il pui linistit ca e compatibil.

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Spune modelul exact al placii de baza.
Sunt sanse mari ca placa de baza sa nu-l suporte!

| ZetZ a răspuns (pentru CPAElites):

A spus modelul placi de baza, mai citeste odata, Lenovo Rev. V1.0,chiar exista placa asta de baza, google it si o sa vezi ca are socket pentru Intel.

| CPAElites a răspuns (pentru ZetZ):

My bad, am crezut ca a spus revizia laughing