| oOoKimikochanOoO a întrebat:

Stie cineva de ce nu mai primesc deloc bani de la iubit la miss bimbo? acolo scrie numele iubitului, 50 bimbo atitudine si 0 bimbo dolari.va rog sa raspundeti!

Răspuns Câştigător
| Artemis94 a răspuns:

Sa facut o modificare (care mie sincer mi se pare o prostie) sa nu mai ofere iubiti bani bimbe lor ca sa devina independente.eu cred ca interesul lor este doar sa se cumpere dollari cu bani reali sad

| oOoKimikochanOoO explică (pentru Artemis94):

Este o prostie! dar mersi ca mi-ai răspuns!

| Artemis94 a răspuns (pentru oOoKimikochanOoO):

Cu placere.am acelasi nume si pe miss bimbo daca vrei ma poti cauta cand ai vreo nelamurire happy