| usernameSg0 a întrebat:

Stie cineva de ce nu-mi merge Worms Ultimate Mayhem? Imi da o eroare si nu intra in joc e ceva legat de OpenGL.Ce as putea face? Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Nu suporta placa video modul opengl, fa'ti un upgrade sau schimba'ti driverele etc etc
Worms Armageddon si worms world party sunt mult mai bune dupa parerea mea, incearca-le

| usernameSg0 explică (pentru Andrei7520152):

Mresi.Joc Worms pe calculator asa ca vreau sa fie 3d cele pe care mi le-ai sugerat le-as juca pe telefon.

| usernameSg0 explică (pentru Andrei7520152):

Acum imi merge fain.