| florinvalentin99 a întrebat:

Stie cineva jocuri PC cu lupte? (Rezling, Kung Fu, Karate, Box etc).

Răspuns Câştigător
| xenotomix a răspuns:

Super Street Fighter IV, BlazBlue Calamity Trigger, Street Fighter X Tekken, Heavyweight Thunder...Cam astea sunt cele pe care le-am jucat pana acum si mi-au placut

5 răspunsuri:
| BlackMillFan a răspuns:

Mortal Kombat happy

| bogdyronaldo99 a răspuns:

Cat de prost sa fi sa scrii "Rezling"? Mare prost...

| florinvalentin99 explică (pentru bogdyronaldo99):

Scuze că scriu in graba (râde ciob de-o oala sparta).

| bogdyronaldo99 a răspuns (pentru florinvalentin99):

Toti va grabiti cand scrieti.....SIGUR

| CranK71 a răspuns (pentru bogdyronaldo99):

Nu ar trebui sa critici pe cineva cand si tu faci aceiasi greseala, "fi" se scrie cu 2 de "i" (diferenta intre "fi" si "fii" este ca e mai bine sa fi *** decat sa fii ***)