| Sigfrid a întrebat:

Stie cineva unde se practica karate kyokushin sau kung fu (orice stil mai dur) in Timisoara?

6 răspunsuri:
| STSickSide a răspuns:

Nu prea te ajută karatele la o bătaie generală dacă pentru asta vrei

| Sigfrid explică (pentru STSickSide):

Te ajuta intr-o oarecare măsura, dar nu de asta vreau sa invat

| TheBoyTheCool24 a răspuns (pentru STSickSide):

Documenteaza-te mai bine inainte de a da un raspuns, sa vad eu cum faci pe unu cu centura neagra 3 dan, la o " bataie generala ".

| Cosmin86 a răspuns (pentru STSickSide):

Copil mic, care isi da cu parerea

| STSickSide a răspuns (pentru Cosmin86):

Ești penibil laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru STSickSide):

Nu mai penibil decat un copil tampit, care isi da cu parerea de ceva ce HABAR NU ARE.

Copii pampalai si firavi, isi dai ei cu parerea despre arte martiale!